درباره مجتمع فن آوران برتر شاهوار

آموزشگاه فنی وحرفه ای هوش برتر

در سالیان اخیر بدلیل ایجاد نارضایتی در آموزشهای آکادمیک و کاربردی نبودن رشته های فنی برای ورود دانشجویان به بازار کار و صنعت که ناشی از عدم تطابق دروس با صنعت روز دنیا می باشد، جای خالی موسسه هایی که بتوانند آموزش هایی کاربردی برای ورود افراد به صنعت را فراهم آورند بیش از گذشته احساس می شد. از این رو آموزشگاه فنی وحرفه ای هوش برتر که زیر مجموعه  مجتمع فن آوران برتر شاهوار است در سال 1392با تلاش و پشت کار شروع به کار نمود. در این سالها هدف از ایجاد این موسسه ساخت بستری امن برای افرادی که بدنبال آموزش های کاربردی هستند بوده، به طوری که در این آموزشگاه تمامی دوره های آموزشی به صورت کارگاه های عملی با امکانات بروز برگزار می گردد. این دوره ها ویژه افرادی است که به دنبال ایجاد شغل، شغل دوم برای افزایش درآمد، ارتقاء سطح شغلی، یادگیری حرفه یا تکنیکی با مدرک بین المللی جهت مهاجر می باشند ، است.

تیم فن آوران برترشاهوار به مدیریت مهندس جواد سبزی کاران در این سالها تمام تلاش خود را به کار گرفته تا باری از مشکلات اشتغال جامعه برداشته شود و در این راستا تمامی آموزش ها همگام با وضعیت روز بازار کار و صنعت توسط اساتید با تجربه عملی و مجرب برگزار می گردد. هدف اصلی مجموعه کسب رضایت حداکثری از مشتریان و همگام بودن با کارآموزان از آموزش تا اشتغال می باشد.

رشته های آموزشی که در این مجموعه فعال هستند در رشته های الکترونیک، کنترل و ابزاردقیق، کامپیوتر و معماری برگزار می گردند که هر کدام از این رشته ها زیر شاخه یا حرفه های زیادی را به خود اختصاص داده اند که در زیر به دسته بندی کلی آنها و مزایای هر کدام اشاره می کنیم

حرفه های تعمیرات زیر شاخه های رشته الکترونیک می باشند که امروزه بسیار بازار کار خوبی دارند این حرفه ها شامل آموزش تعمیرات لوازم خانگی ، آموزش تعمیرات موبایل ، آموزش تعمیرات برد الکترونیکی ، آموزش تعمیرات لپ تاپ  … می باشد مزایای این دوره ها بازار کار فوق العاده خوب جهت اشتغال، سرمایه بسیار کم جهت راه اندازی شغل و دارا بودن موقعیت استخدام خوب در شرکت ها است.

آموزش plc و اتوماسیون صنعتی زیر شاخه رشته کنترل ابزار دقیق می باشند که رشته هایی بسیار پیشرفته در صنعت برق هستند کارآموزان این دوره ها یک تخصص خاص را آموزش می بینند که به کمک و تلفیق آن با رشته تابلو برق صنعتی تبدیل به یک متخصص خبره جهت راه اندازی فرایند های صنعتی مختلف به صورت هوشمند خواهند شد مزیت این رشته کاربردی بودن آن در صنعت ایران و برخی کشور های پیشرفته مثل آلمان و بروز بودن دانش فنی است.

علاقه مندان به رشته های کامپیوتر از جمله آموزشهای ICDL، فتوشاپ، آموزش طراحی سایت با ورد پرس ، آموزش سئو و … نیز می توانند برای این آموزشها به این موسسه مراجعه کنند تمامی این دوره ها به صورت کاملا حرفه ای توسط متخصصین مجرب تدریس می شود.

مزایای شرکت در دوره های آموزشی فن وران برتر شاهوار

  • اعطای مدرک فنی و حرفه ای
  • آموزش عملی در کارگاه و تمرین و تکرار توسط کارآموز جهت آماده سازی ورود به بازار کار
  • پشتیبانی آموزشی پس از پایان  بعضی از دوره ها برای کارآموزان توسط آموزشگاه و اساتید دوره
  • استفاده از اساتید با تجربه در صنعت جهت تدریس و انتقال تجربه آنها به کارآموزان
  • تجهیز کارگاه های آموزشی و تفکیک آنها با فضای مناسب برای فعالیت عملی کارآموز
  • برگزاری مشاوره و معرفی کسب و کار و نحوه راه اندازی و تبلیغات شغل برای ورود کارآموزان به بازار کار
  • و…

اگر به دنبال ارتقاء سطح کیفی زندگی و کاری خود هستید ما در فن آوران برتر شاهوار به شما کمک می کنیم تا بهترین نتیجه ممکن را از تصمیم خود بگیرید. تمامی حرفه های آموزشی در این موسسه امکان رشد کاری و کسب درآمدهای خوب را دارند کافیست توانایی و علاقه خود را بشناسید و دوره آموزشی خود را در این مرکز انتخاب کنید. شعار ما همراهی شما عزیزان از آموزش تا اشتغال می باشد و بر این هدف اصرار داریم و از هیچ کمکی برای ایجاد نتیجه مطلوب برای کارآموزان خود دریغ نخواهیم کرد.

آموزشگاه علمی آزاد ذهن برتر

آموزشگاه علمی آزاد  ذهن برتر درسال1393با مجوز از آموزش وپرورش وتنها نماینده انحصاری شرکت پیشروبات (کشورکره)بابهره‌مندی از مربیان و اساتید برجسته‌ ، به‌صورت تخصصی و کاربردی در سطوح مختلف تاسیس وزیر مجموعه مجتمع فن آوران برتر شاهواراقدام به برگزاری دوره‌های مختلف آموزش  علوم رباتیک و کامپیوتروبرگزاری دروس تقویتی وپیش کنکور ومشاوره وانتخاب رشته نموده است. این آموزشگاه نماینده گزینه دو ومجری آزمون های گزینه دو در شهرستان میباشد.و با استفاده از تجهیزات پیشرفته و امکانات به‌روز در کنار اصول و استاندارهای بین‌المللی در امر آموزش فضایی حرفه‌ای و پویا را فراهم کرده است. مدیریت این مرکز با نگاه به آینده و آگاهی از اهمیت آموزش برای پرورش نسل‌های آتی اقدام به آموزش کودکان و نوجوانان و بزرگسالان نموده است. آموزش‌های ارائه‌شده در این آموزشگاه برای تمام اقشار و هر گروه سنی تدارک دیده شده است. کودکان، دانش‌آموزان، دانشجویان و همه‌ی علاقه‌مندان می‌توانند از خدمات این مرکز استفاده کنند. دوره‌ها از سطح مبتدی به بیان ساده و عملی تا سطح پیشرفته علوم الکترونیک و رباتیک و کامپیوتر را شامل می‌شوند.

هنرستان غیر دولتی پسرانه البرز

 گروه آموزشی ومدیریت ،با سابقه چندین ساله آموزشی، پرورشی و فعالیت اجرایی در مدارس دولتی و غیرانتفاعی در سال 1401 اقدام به تأسیس و راه اندازی هنرستان فنی و حرفه ای البرز نمود. و با تلاش مجدانه کادر مدیریت وآموزشی و پرسنل اجرایی هنرستان در ابعاد آموزشی، پرورشی با هدف هدایت هنرجویان به دانشگاه وبازار کار وصنعت فعالیت خود را آغاز نموده ودر حال حاضر هنرستان در دو رشته «الکترونیکوفتوگرافیک» با افتخارپذیرای دانش آموزان پایه متوسطه اول میبااشد.