درباره آموزشگاه

مجتمع آموزشی فناوران برتر شاهوار شامل سه برند آموزشی ذهن برتر ، هوش برتر و فناور برتر می باشد .

آموزشگاه هوش برتر  در سال 1392 با مجوز سازمان فنی و حرفه ای کشور شروع به فعالیت کرد و در سه رشته الکترونیک، فناوری اطلاعات و ابزار دقیق با بیش از 60 حرفه تخصصی ارائه خدمات آموزشی دارد که در تمامی حرفه های آموزشی ارائه دهنده مدرک بین المللی فنی حرفه ای می باشد  و همچنین درحرفه های اموزشی خاصی از جمله دوره های تخصصی تعمیرات سخت افزاز و نرم افزار  تلفن همراه و الکترو نیک و برنامه نویسی برگزار کننده  دوره های حرفه ای و خبرگی است این مجموعه دارای کادر مدیریت  و آموزشی با بیش از 20 سال سابقه کارمهارتی است .

آموزشگاه ذهن بر تر در سال 1393 با مجوز اداره آموزش و پرورش شروع به فعالیت کرد و در سنین 5تا 18 سال ارائه خدمات آموزشی دارد این مجموعه با پشتوانه نمایندگی  انحصاری استان سمنان از شرکت هوشمند افزار ( پیشروبات) تنها مجموعه فنی آموزشی روباتیک (کشور کره) و کد نویسی در استان سمنان است همچنین تنها مجموعه آموزشی STEAM  نیز می باشد .

هنرستان فنی فناور برتر به زودی در گرایش های الکترونیک و روباتیک و فناوری در حوزه فنی و حرفه ای و کار و دانش ارائه خدمت خواهد داشت .

درباره ما

این مجتمع متشکل از آموزشگاه های هوش برتر، ذهن برتر و فن آور برتر می باشد که در زمینه های آموزشی و پژوهشی فعالیت دارد ، پیشرو در آموزش رباتیک-الکترونیک و همگام با استانداردهای روز دنیا می باشد.
این مجتمع دارای مجوز رسمی از اداره کل آموزش و پروش و سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشد.

  • شاهرود،خیابان 17 شهریور ، ابتدای کوچه ۱۵
  • کد پستی : ۳۶۱۵۶۳۴۳۵۷
  • 023-32229147    ,  09918770740
  • info@edu-bartar.com
به زودی
طراحی و پشتیبانی گروه طراحی ونوس 1398
X