پرورش خلاقیت و رشدمتقاضیان باشرکت در دوره های (IDEAS) سنین 5تا6 سال درسیستم آموزشی شرکت پیشروبات

باتوجه به اینکه پک های آموزشی دردوره های پیشروبات از قطعه های متنوع و رنگی بسیاری تشکیل شده براحتی بچه ها جذب شده و وقتی که بااین قطعات سازه ای میسازند و مورد تشویق از سوی والدین و مربی قرارمیگیرند ناخوداگاه اعتماد بنفس بیشتری پیدا میکنند و به این باور میرسند که میتوانند سازه دیگری که بهترازسازه قبل باشد هم بسازند و تشویق شوند درنتیجه تلاش خود راافزایش میدهند.

 

کودکان ازنظر صحبت کردن و کلام نیز رشد می‌کنند: کودکانی هستند که خجالتی‌اند و از صحبت کردن در جمع و یا ارتباط برقرار کردن با کودکان هم سن خودشان امتناع می‌کنند. به دلیل اینکه هر جلسه وهر طرح درس مفاهیم آموزشی بصورت داستان برای کودکان به زبان ساده خودشان تعریف می‌شود و از آن‌ها سؤال می‌شود و کودکان برای پاسخگویی از هم سبقت می‌گیرند ناگزیر کودکانی که حرف نمی‌زدند هم وارد جمع شده و پاسخ می‌دهند حتی آرام و از جلسات بعد ارتباطات بهتری با دوستان خودشان برقرار می‌کنندواز طرفی د المپیادهای سالیانه پیشروبات کودکان میبایست سازه خود را تشریح نمایند وبا اجرای سناریوی عملکرد وساخت ،از سازه خود دفاع کنند واین موضوع نیز به بالا رفتن اعتماد بنفس کودکان کمک میکند.

 

کودکان ازنظر عاطفی و اجتماعی هم رشد می‌کنند: برای اینکه کودکی ازنظر عاطفی رشد کند نیاز به محبت ،رفتار مناسب و محیط امن دارد که کودکان در این کلاس‌ها این موارد را دریافت می‌کنند. ازنظر اجتماعی هم کودکان سازگاری بهتری با دیگران برقرار کرده و ارتباط مناسب را یاد می‌گیرند.

 

کودکان ازنظر جسمی هم رشد می‌کنند: به دلیل اینکه کودکانی که در این دوره‌ها شرکت می‌کنند بین سنین 5تا6سال هستند ازنظر عضلات بدنی و ماهیچه‌ای دست ضعیف‌اند و در این کلاس‌ها عضلات کوچک دست و ماهیچه‌های ریز دست به دلیل کار کردن بچه‌ها با پرچ ها وقطعات پک ها رشد می‌کند و قوی می‌شود و همچنین ارتباط صحیح بین دست و چشم برقرار می‌شود.(دست ورزی)

 

0 پاسخ به "پرورش خلاقیت و رشدمتقاضیان باشرکت در دوره های (IDEAS) سنین 5تا6 سال درسیستم آموزشی شرکت پیشروبات"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

این مجتمع متشکل از آموزشگاه های هوش برتر، ذهن برتر و فن آور برتر می باشد که در زمینه های آموزشی و پژوهشی فعالیت دارد ، پیشرو در آموزش رباتیک-الکترونیک و همگام با استانداردهای روز دنیا می باشد.
این مجتمع دارای مجوز رسمی از اداره کل آموزش و پروش و سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشد.

  • شاهرود،خیابان 17 شهریور ، ابتدای کوچه ۱۵
  • کد پستی : ۳۶۱۵۶۳۴۳۵۷
  • 023-32229147    ,  09918770740
  • info@edu-bartar.com
به زودی
طراحی و پشتیبانی گروه طراحی ونوس 1398
X